Sludinājumu dēlis  :      

NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100

Mūsu web-saita nodaļā "Sludinājumu dēlis" jūs varat ievietot informāciju par tiem nekustamā īpašuma objektiem, kurus jūs vēlaties pārdot vai nopirkt.
Ievietotā informācija nonāks tikai profesionālās savienības - korporācijas NĪMA biedru - legāli un profesionāli strādājošo nekustamā īpašuma tirgus darījumu starpnieku - mākleru rīcībā. Tāpēc lūdzam uzrādīt kontakta tālruni, lai ieinteresētais mākleris ( vai vairāki mākleri) varētu jums piezvanīt. Jums savukārt tiek dota iespēja izvēlēties piekrist vai atteikties no šo mākleru pakalpojumiem. Protams jūs varat arī patstāvīgi izvēlēties mākleri mūsu web-saita nodaļās Mākleri vai Aģenti. Tomēr sludinājuma ievietošana dod jums lielāku iespēju saņemt tāda māklera pakalpojumus kuram jau ir jūsu objektam atbilstošs klients (pircējs vai pārdevējs) un jūsu darījums notiks ievērojami ātrāk, kā piemēram gadījumā ja jūs vienosities ar tādu mākleri, kuram vēl tikai vajadzēs meklēt klientu jūsu objektam.

Protams jūs vienmēr varēsiet mūsu web-saita nodaļās Mākleri vai Aģenti iegūt papildus informāciju par to mākleri vai mākleriem kurš vai kuri atsauksies uz jūsu sludinājumu.

Iesakām jums noslēgt līgumu ar to mākleri, kura starpniecības pakalpojumus esat izvēlējušies

(Lūdzam sniegt atsauksmes (pozitīvas un negatīvas) par mūsu mākleru darba un pakalpojuma kvalitāti, mūsu web-saita nodaļā "Viesu grāmata". Ja vēlaties piedot savai atsauksmei lielāku ticamību vai saņemt atbildi lūdzam norādīt adresi vai tālruni. Ja gribat iegūt papildus informāciju par NĪMA mākleru objektiem, ielūkojaties nodaļā "NĪMA biedri" un atveriet izvēlētā māklera individuālo "Mājas lapu"

Vēlam profesionālus pakalpojumus un veiksmīgu sadarbību ar profesionālās apvienības - korporācijas NĪMA mākleriem.
Lai ievietotu sludinājumu, aizpildiet formu zemāk
Izvēlaties nodaļu:*
Jūsu sludinājums:*
Kontaktinformācija
Attēls: (Size: <500Kb)

 


  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5102967   


Rambler's Top100