Viesu grāmata  :  Komentāri, priekšlikumi    

Jautājumi-AtbildesJautājumi-Atbildes
Komentāri, priekšlikumiKomentāri, priekšlikumi
NĪMA MAC piedāvāja piecu nedēļu mācību sesiju specialitātē "NEKUSTA ĪPAŠUMA SPECIĀLISTS (pirms NĪ darījumu starpnieku likuma spēkā stāšanās). Interesentus lūdzam aizpildīt, un nosūtīt pa e - pastu nima1sv@yahoo.com "Pieteikuma anketu". Vairāk skat. nodaļu NĪMA MAC. Mēs ar jums noteikti sazināsimies.. Apmeklejiet Regulāros Seminārus un Kursus: Seminārs"Dzīvokļa īpašuma likums" A)Nekustamā īpašuma tirdzniecība; B)Nekustamā īpašuma vērtēšana; C)Dzīvojamo māju pārvaldīsana un apsaimniekošana; D)Nekustamā īpašuma speciālists. Pilnu informāciju Par A), B) C) un D) programmām Skat. NODAĻA NĪMA MAC "NI Tirdzniecības speciālists"
Pieteikuma anketa

Mūsu partnieri


Rambler's Top100
Lai nodrošinātu normālu NĪMA jaunā web-saita un tā objektu datu bāzes (ODB) darbību, lūdzam visus lietotājus, NĪMA māklerus un aģentus ziņot web-saita administratoram (NĪMA administrācijai) par web-saita un datu bāzes nepilnībām, kā arī par nekorektu ODB lietošanu. Piem. ODB ievietotais objekts jau ir pārdots, bet 24 stundu laikā nav "izņemts" no ODB, kā arī par likuma, profesionālo, ētisko, koleģiālo u.c. normu pārkāpšanu attiecībās starp mākleriem vai starp mākleri un klientu.
baiba  /2007-08-01 12:35/
vēlos uzzināt, vai es savā zemes gabalā varu izmainīt servitūta ceļa izvietojumu, ja tas iet pārāk tuvu manai mājai, bet ar izmaiņām neskar otra gabala izmantošanas iespējas.
Atbilde:Lasiet, lūdzu, atbildi Jautājumi-Atbildes nodaļā.

Ģirts  /2006-09-19 09:45/
Labdien, Vēlos uzzināt kur var apgūt nekustamā īpašumu vērtētāja specialitāti. Esmu ieguvis Mgr grādu Vadības zinībās. Ar cieņu, Ģirts
Atbilde:Lūdzam atbildi sk.Jautājumi-Atbildes saita daļu.

Guntis Sils  /2005-03-09 14:38/
SIA "SILS nekustamie īpašumi" (www.sils.net.lv) ir izveidota cieša sadarbība ar Skandināvu klientiem, tādēļ meklēju sadarbības partnerus, kuriem ir lieli īpašumi Latvijā. Ja ir interese, tad varat sakontaktēties ar mani caur www.sils.net.lv

Vārds:

E-Mail:

Teksts:  © 2002 Biedrība NĪMA/NĪMA MAC VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS
MOB.TĀLR: 29105545
E-pasts: nima1sv@yahoo.com
 
   Apmeklētāju skaits: 5160611   


Rambler's Top100